/ / > Meksyk Cancun > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne

Meksyk Cancun

kategoria podróże po świecie

BRAWO102 dołączył
01.03.2016

BRAWO102 21:26 | 19.12.2022

Witam.
W styczniu wybieram się na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży do Meksyku. Chciałbym skorzystać tzw wycieczek fakultatywnych. Może ktoś z państwa ma jakieś namiry na lokalnego organizatora takich wycieczek w Cancun?

Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 10:26 | 20.12.2022

Ja mam!
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=cancun+travel+agency

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 19:00 | 20.12.2022

Na każdej ulicy jest kilka agencji turystycznych zwłaszcza w strefie hotelowej w której pewnie będziesz skoro to zorganizowana wycieczka.Nie wiem na ile jesteś samodzielny w zwiedzaniu bo tak naprawdę nie potrzebujesz biur podróży żeby zobaczyć największe atrakcje w okolicy Cancum. Możesz jechać
autobusem ADO z Cancum do Chichen Itzá sam i na miejscu w kasie kupić bilet.Autobus jedzie rano i wraca koło godziny chyba 16 .Tak samo jeśli chodzi o ruiny w Tulum.Tu jest jeszcze łatwiej bo do Tulum z Cancum jeździ dużo autobusów nie tylko ADO ale tez Colectivo praktycznie co godzinę i zatrzymują się przy samym wejściu na teren strefy archeologicznej.Byłam na Jucatanie w listopadzie ale bez biura podróży i sama wszystko ogarnęła bez żadnych problemów więc w razie pytań pisz chętnie coś podpowiem .Warto spróbować samodzielnego podróżowania a Jucatan jest do tego idealny na początek.Pozdrawiam Ania

BRAWO102 dołączył
01.03.2016

BRAWO102 15:42 | 21.12.2022

Dziękuję bardzo za odpowiedź na moją wiadomość. Bardziej się boję że mój język hiszpański czy angielski równy jest zeru.Rozważam kupno jakiegoś tłumacz ale nie wiem czy to się tam przyda.Z tego co zobaczyłem w ofercie to Hotel od Cancun jest oddalony około 100km. A raczej nie chcę siedzieć w hotelu lub być zależny od biura podroży żeby zobaczyć coś więcej.
A jeszcze jedno pytanie jak tam jest z bezpieczeństwem?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl