Forum dyskusyjne
Kuba- część zachodnia- warto
kategoria podróże po świecie
kraj Kuba
lovestned 13:08 | 23.01.2011
Hej, ciekawa jestem sugestii osób które były na Kubie. Czy część na zachód od Havany- przede wszystkim Vinales- jest warta zobaczenia czy można sobie ją odpuścić i lepiej skoncentrować się na wschodzie gdzie wydaje się że jest więcej atrakcji?A jeśli to must have to co polecacie tam zobaczyć?
Dzięki za wszelkie sugestie.
levy 01:56 | 08.02.2011
hej lovestned,wszystko zalezy od tego ile masz czasu na cube, ja uwazam ze najpiekniejsze na cubie oprucz Havany sa gory Sierra Maestra i okolice Baracoa. Jezeli planujesz wyprawe w tamte okolice a podroz do Viniales zabierze ci na to czas, to zrezygnuj z Viniales. Jezeli i tak nie dojediesz do Sierra Maestra, to nie rezygnuj z Viniales, po drodze polecam wycieczke do wodospadu(musialbym sprawdic nazwe) mozna sie kapac. W samym Viniales polecam wynajecie koni i przejazdzke z przewodnikiem po okolicy(nie trzeba umiec jezdzic konno)
andres28 12:03 | 12.03.2011
Zapraszam Na facebook: KubaMania.Odpowiem na kazde pytanie dotyczace tego kraju
Pozdrawiam
Andrzej Mocny
Podobne wątki podróże po świecie KUBA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.