Forum dyskusyjne

CUBA SKUTER lub MOTOR

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

Fingertom dołączył
25.05.2017

Fingertom 12:39 | 02.06.2017

Witam. Chciałbym objechać Cube na skuterze w 16 dni.

Pomoze mi ktoś w wynajęciu Skutera lub Motocykla?

Udostępni mi ktoś plan podroży?
14 dni / budżet niższy / codziennie w innym miejscu/ bardziej natura , ciekawe miejsca niż bary czy muzea.
z gory dziekuje

alek--- dołączył
01.05.2007

alek--- 23:46 | 15.06.2017

Z wypożyczeniem skutera lub motocykla na Kubie będziesz miał problem. 3 lata temu nie widziałam takich wypożyczalni.
Co do planu podróży, to może zainspiruje Cię mój: olazplecakiem.blogspot.com/p/wyprawa-2014.html 
Wprawdzie na Kubie byłam 3 tygodnie, ale zawsze możesz coś wywalić :)

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 18:15 | 16.06.2017

Byłam na Kubie w marcu tego roku i nie widziałam wypożyczalni skuterów nigdzie poza Varadero a i tam facet miał tylko ....dwie sztuki:(

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 20:20 | 16.06.2017

Wypożyczalnie skuterów znajdują się w większości hoteli, ale jedynie dla gości hotelowych i zazwyczaj są pożyczane na kilka godzin. Pamiętam, że były jakieś restrykcje--trzeba było je zwrócić do pewnej godziny, aby turyści nie jeździli skuterami po zmroku.

Niestety, nigdy się tym tematem nie interesowałem, ale jeżeli zadałbyś pytanie na forum TripAdvisor (po angielsku), to jestem pewny, że otrzymałbyś dużo szczegółowych odpowiedzi.

Fingertom dołączył
25.05.2017

Fingertom 23:37 | 27.06.2017

WITAM wszystkich, wrocilem z Kuby , wynajolem skuter , objechalem mniejsze pol wyspy ,przejechalem nim 2300 km, teraz to ja moge pomoc wiedza osobie zainteresowanej, podobna wyprawa.

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 03:52 | 14.07.2017

Z przyjemnością poczytałbym o Twojej wyprawie!

Bushmen dołączył
15.04.2009

Bushmen 10:02 | 15.07.2017

Bez problemu dasz rade ale autem. Na skuter za duze odleglosci. Auto wypozyczyc najlepiej w Hawanie na lotnisku najwiekszy wybor lub w samym Varadero. Za wypozyczenie karta ale nie moze byc wydana przez bank z amerykanskimi korzeniami np. City. Wypozyczalnie skuterow tez sa ale to do turlania po najblizszej okolicy jak jestes na wypoczynku. Sprawdz przy odbiorze czy pelny bak. Auto male ale na min. 14" kolach drogi czasami dziurawe.

Fingertom dołączył
25.05.2017

Fingertom 21:39 | 15.07.2017

Nic podobnego, wynajecie skutera to 20 cuc za dzien, przy 14 dniach, spalanie to 4l, 91 po 1 cuc, razem 24, cuc. masz czym pojezdzic i poszukac tanszej casy za 20 cuc, za 6 cuc w kubanskich barach wyzywisz sie z powodzeniem. Dojedziesz gdzie chcesz, na plaze , pod wodospad , czy gore. Zobaczysz prawdziwa Cube, i piekne miejsca, nie turystyczny zamknięty półwysep czy wyspę. itd etc.

i to wszystko za 50 cuc dziennie, plus bilety, a wiatr we wlosach w gratisie masz.

Bushmen dołączył
15.04.2009

Bushmen 08:24 | 26.07.2017

zgoda co do wszystkich porad skuterowych ale nie wyobrazam sobie pokonanie takich odleglosci z badz co badz duzym bagazem na plecach.

[fb] Marcin Bogusz dołączył
07.05.2018

[fb] Marcin Bogusz 10:13 | 07.05.2018

hej, możesz mi polecić wypożyczalnie skuterów (jakieś namiary, mail żebym sobie coś zarezerwował), może da się od razu na lotnisku w Hawanie? będę podróżował miedzy 18 a 30 czerwca i chciałbym objechać jak najwięcej . jakieś inne rady związane z podróżowaniem skuterem, na co uważać, itd? znajdziesz mnie też tutaj : www.facebook.com/marcin.bogusz.507.  pozdro

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl