Forum dyskusyjne


Koszt poł tel

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

tewa dołączył
20.10.2009

tewa 20:27 | 28.09.2017

Witam , wybieram się na Kubę i chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt połączeń tel. w roamingu.A może wogóle nie zabierać ze sobą komórki. Pozdrawiam.


ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 21:15 | 28.09.2017

Połączenia są bardzo drogie z tego co pamiętam w marcu tego roku wychodzące kosztowało około 15 zł za minutę. Odebrane około 10 zł .Komórkę warto zabrać ze względu na internet ,ponieważ możesz kupić sobie kartę za 1,5 CUC i to będzie najtańszy sposób komunikowania się ,chociaż internet jest na Kubie słaby i najczęściej tylko wiadomości tekstowe wychodzą .Pozdrawiam Ania


tewa dołączył
20.10.2009

tewa 21:09 | 29.09.2017

Dziękuję za info może to i dobrze, że tak drogo, człowiek się odetnie na chwilę od codziennej rzeczywistości, pozdrawiam Ewa.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl